עמוד הבית המותגים אודות החברה חדשות וארועים מוצרים חדשים מידע לקמעונאי אחריות חברתית
פילסבורי | Pillsbury האגן דאז | Häagen-Dazs נייצ'ר ואלי | Nature Valley פרוט ביי דה פוט | Fruit By The Foot גאשרס | Gushers
15 דברים שלא ידעתם על המותג "פילסברי"

1. חברת פילסברי החלה פעילותה לפני 144 שנים - בשנת 1869 כטחנת קמח.

2. צ`ארלס פילסברי היה צעיר שאפתן ורק בן 26 כשרכש את טחנת הקמח הקטנה והראשונה שלו, שעמדה על גדות נהר המיסיסיפי במיניאפוליס שבמדינת מינסוטה.

3. כעבור 10 שנים הפכה לטחנת הקמח הרביעית בגודלה בעולם בייצור ושיווק קמח, ובשנת 1889 הפכה להיות טחנת הקמח של פילסברי לגדולה ביותר בארצות הברית.

4. בשנת 1940, כ- 71 שנים לאחר שרכש סבו את טחנת הקמח הראשונה, התמנה פיליפ פילסברי, נכדו של צ`ארלס,  לנשיא ויו"ר חברת פילסברי.

5. במלחמת העולם השנייה סיפקה פילסברי קמח לכוחות האמריקניים שבחזית הלחימה.  בתום המלחמה נשלחו מפילסברי טונות של קמח ומוצרים להכנת דייסות לאירופה הרעבה.

6. בשנות ה-60 רוכשת פילסברי שורה של מפעלי מזון וביניהם גם את חברת גלידות הפרימיום האגן-דאז Haagen Dazs ואת מותג הענק הירוק המוביל, גרין ג`יאנט Green Giant.

7. כיום משתייכת פילסברי על אחזקותיה השונות ל"ג`נרל מילס", אחד הקונצרנים המובילים בעולם בתחום המזון.

8. נכון לשנת 2012, היקף המכירות השנתי של ג`נרל מילס העולמית עומד על כ 17 מיליארד דולר!

9. דמות ה- Doughboy, נער הבצק, של פילסברי הוצגה לראשונה בשנת 1965. מאז ועד היום מלווה הדמות את מותג פילסברי ונחשבת לאחת מהדמויות המוכרות והאהובות ביותר בעולם. לנער הבצק של פילסברי יש אתר אינטרנט משל    עצמו בו ניתן למצוא סרטונים, מתכונים, הצעות הגשה ועוד.

10. למעלה מ- 50 שחקנים נבחנו לדובב את קולו של נער הבצק. הראשון שזכה בתפקיד הוא השחקן פול פריס, שדיבב  את דמותו של בוריס בדנוב בסרט `הרפתקאות רוקי ובולווינקל`.

11. תוך שלוש שנים בלבד, מהופעתו הראשונה של נער הבצק בשנת 1965, 87% מהצרכנים כבר הכירו את הדמות והמותג.

12. את מוצרי החברה ניתן למצוא ביותר מ-100 מדינות ברחבי העולם.

13. בישראל פועלת פילסברי החל משנת 1996  ומעסיקה כ- 170 עובדים.

14.חטיבת המאפה של פילסברי פועלת בישראל כבר 15 שנה ומובילה בפיתוח ואספקת מוצרי מאפה קפואים לאפייה טרייה בנקודות המכירה ברשתות השיווק, במרכולים, בנקודות מכירה פרטיות, מסעדות ובבתי מלון.

15. לאחרונה השיקה פילסברי ישראל את קטגורית RUSTIC האיכותית. הסדרה כוללת בגטים, לחמים ולחמניות הנאפים בתנור-אבן, לפי מתכון צרפתי מקורי ובתהליך ייצור מיוחד המעניק למוצרים מרקם אוורירי ועדין מבפנים, ומרקם זהוב  וקריספי מבחוץ. המוצרים בסדרת ה RUSTIC  זוכים להצלחת ענק!

אודות החברה
פרופיל החברה
Pillsbury
Häagen-Dazs
Nature Valley
Fruit By The Foot
Gushers
אורח חיים בריא
מתכונים והצעות הגשה
חדשות וארועים
מידע לקמעונאי
אחריות חברתית
קישורים מומלצים
מוצרים חדשים
שירות לקוחות
דרושים
2018 General Mills Inc. All Rights Reserved © כל הזכויות שמורות לג'נרל מילס מדיניות פרטיות       תקנון        תנאי שימוש        צור קשר        האתר נבנה ע"י FREE BRUSH.NET