עמוד הבית המותגים אודות החברה חדשות וארועים מוצרים חדשים מידע לקמעונאי אחריות חברתית
פילסבורי | Pillsbury האגן דאז | Häagen-Dazs נייצ'ר ואלי | Nature Valley פרוט ביי דה פוט | Fruit By The Foot גאשרס | Gushers

ראובן מאטוס, יזם צעיר עם תשוקה לאיכות וחזון ליצירת הגלידה האיכותית ביותר. הכל התחיל עת מכר בעזרת עגלת הגלידה של אימו גלידת פירות ושלגונים ברחובות ההומים של רובע הברונקס, ניו יורק. על מנת להפיק את הגלידה האיכותית ביותר הוא התעקש תמיד על שימוש במרכיבים הטובים והטהורים ביותר.

העסק המשפחתי הלך ושגשג במהלך העשורים 1930 - 1950. בשנת 1961 החליט מר מאטוס בתמיכת אשתו רוז, לייסד חברה חדשה שתוקדש לחזון הגלידה שלו. הוא קרא למותג החדש שלו בשם Haagen-Dazs על מנת להקנות לגלידה הילה של מסורת ואומנות העולם הישן, לה נשאר נאמן.

גלידת האגן דאז התחילה עם שלושה טעמים בלבד: וניל, שוקולד וקפה. אך התשוקה של מר מאטוס לאיכות לקחה אותו במהרה לארבעת קצוות עולם. מתכוני הגלידה הייחודים שלו הכילו שוקולד מריר מבלגיה ופולי וניל ממדגסקר שנבחרו בקפידה, כל אלה יצרו חווית טעם ייחודית ומלאת סיפוק.

מותג האגן דאז פיתח במהירות קהל מעריצים נאמן. הצלחתו המהירה נוצרה משבחים שעברו מפה לאוזן.
ללא פרסום, סיפור הגלידה העשירה והקרמית בצורה יוצאת מן הכלל, התפשטה במהירות. בתחילה ניתן היה להשיג את הגלידה רק בחנויות גורמה בניו יורק, אך במהרה התרחבה התפוצה לחוף המזרחי של ארצות הברית. בשנת 1973 מוצרי האגן דאז גרמו להנאה ללקוחות בכל רחבי ארה"ב. בשנת 1976 בתו של מר מאטוס, דוריס, פתחה את חנות האגן דאז הראשונה. הייתה זו הצלחה מיידית והפופולאריות הרבה הובילה להתרחבות מהירה של חנויות האגן דאז ברחבי ארה"ב.

בשנת 1983 הסכים מר מאטוס למכור את האגן דאז לחברת פילסברי, חברת הבת של ג`נרל מילס, שנשארה נאמנה למסורת האיכות הנעלה והחדשנות, עליהם נוסדה האגן דאז. מאז הפכה האגן דאז לתופעה כלל עולמית, שניתן להשיג ב- 54 ארצות. עם זאת אותה תשומת לב מוקפדת לאיכות, שיצק ראובן מאטוס לכל מוצר של האגן דאז, נותרו עד היום. אוהבי גלידה בכל רחבי העולם מזהים היום את לוגו האגן דאז עם גלידת סופר פרימיום אולטימטיבית.

מתחילת הדרך האגן דאז חיפשה להמציא ולספק חווית קינוח קפוא חדש ללקוחות שלה, הכולל טעמים ייחודים כמו וניל שקדים שוויצרי, פקאן חמאה וריבת חלב. בשנת 1986 הייתה האגן דאז הראשונה להציג לעולם חטיפי גלידה המתאימים לטעמם של מבוגרים. יוגורט קפוא, המצאת פרמיום נוספת, נחשפה בשנת 1991. עד היום נשארה האגן דאז מחויבת לפיתוח חווית קינוחי סופר פרימיום קפואים חדשים ויוצאי דופן.


האגן דאז ישראל
גלידת האגן דאז מיוצרת ומשווקת על ידי חברת פילסברי חברת הבת של יצרנית המזון ג`נרל מילס – החברה השישית בגודלה בעולם ובעלת מוניטין של למעלה מ- 75 שנה. סניפיה של חברת ג`נרל מילס פזורים ביותר מ- 50 מדינות בעולם, לרבות בישראל.

בשנת 1998 החלה חברת פילסברי ישראל לייבא באופן בלעדי את גלידות האגן דאז  המיוצרות בצרפת.
גלידת האגן דאז היא גלידת סופר-פרימיום.
בישראל ניתן למצוא מגוון רחב של טעמים, בהם טעמים קלאסיים ואהובים וטעמים מיוחדים ומפתיעים.את גלידות האגן דאז ניתן להשיג  בגדלים שונים:


* מיניקאפ,  כ-85 עד 100 מ"ל של הנאה אישית צרופה.


* * פיינט, כ- 450 עד 500 מ"ל  של טעם נפלא .

*** שלגונים, כ-80 מ"ל בטעמים מובחרים.

אודות החברה
פרופיל החברה
Pillsbury
Häagen-Dazs
Nature Valley
Fruit By The Foot
Gushers
אורח חיים בריא
מתכונים והצעות הגשה
חדשות וארועים
מידע לקמעונאי
אחריות חברתית
קישורים מומלצים
מוצרים חדשים
שירות לקוחות
דרושים
2018 General Mills Inc. All Rights Reserved © כל הזכויות שמורות לג'נרל מילס מדיניות פרטיות       תקנון        תנאי שימוש        צור קשר        האתר נבנה ע"י FREE BRUSH.NET