עמוד הבית המותגים אודות החברה חדשות וארועים מוצרים חדשים מידע לקמעונאי אחריות חברתית
פילסבורי | Pillsbury האגן דאז | Häagen-Dazs נייצ'ר ואלי | Nature Valley פרוט ביי דה פוט | Fruit By The Foot גאשרס | Gushers
    Pillsbury
    Häagen-Dazs
    Nature Valley
    Fruit By The Foot
    Gushers

לחברת פילסברי מבית ג`נרל מילס העולמית מסורת ארוכה, בת 100 שנים, של ייצור מגוון רחב של מוצרי מאפה משובחים, בסטנדרטים הגבוהים ביותר. ג`נרל מילס ישראל החלה לפעול בשנת 1998 ונחשבת כיום לחברה המובילה בפיתוח ואספקת מוצרי מאפה קפואים ואפויים-קפואים, לאפייה טרייה ומשובחת בנקודות המאפה. פילסברי, המותג המוביל בתחום האפייה העולמי!

בשנת 1998 החלה חברת פילסברי ישראל לייבא באופן בלעדי את גלידות האגן דאז המיוצרות בצרפת. גלידת האגן דאז היא גלידת סופר-פרימיום. מכילה 100% שמנת וללא שומן צמחי. כמו כן לגלידת האגן דאז לא מוספים חומרים מתחלבים אלה רק ביצים טריות. בישראל ניתן למצוא מגוון רחב של טעמים, בהם טעמים קלאסיים ואהובים וטעמים מיוחדים ומפתיעים.

חטיפי הגרנולה Nature Valley מיוצרים בארה"ב על ידי ענקית המזון General Mills, שהייתה פורצת דרך וייסדה את קטגוריית חטיפי הבריאות בארה"ב כבר בשנת 1975.

מותג הסוכריות האמריקאי Fruit By The Foot מגיע לישראל ומציע לילדים ולצעירים ברוחם, הנאה מהסוכריות המדוברות ביותר בעולם.

מותג הסוכריות האמריקאי, המיובא ע"י ג`נרל מילס ישראל - מציע לילדים ולצעירים ברוחם- חוויה מפתיעה שמערבת את כל החושים!

אודות החברה
פרופיל החברה
Pillsbury
Häagen-Dazs
Nature Valley
Fruit By The Foot
Gushers
אורח חיים בריא
מתכונים והצעות הגשה
חדשות וארועים
מידע לקמעונאי
אחריות חברתית
קישורים מומלצים
מוצרים חדשים
שירות לקוחות
דרושים
2018 General Mills Inc. All Rights Reserved © כל הזכויות שמורות לג'נרל מילס מדיניות פרטיות       תקנון        תנאי שימוש        צור קשר        האתר נבנה ע"י FREE BRUSH.NET